Piegāde

SIA ”Instabalt Latvia” nodarbojas ar vairumtirdzniecību, nelielu vai vienreizēju pasūtījumu gadījumā Jūs varat atrast lielu daļu mūsu preces pie elektromateriālu vairumtirgotājiem un celtniecības materiālu veikalu tirdzniecības tīklos. Jūs varat griezties pie mums, lai saņemtu informāciju, kur var iegādāties mūsu preces. 

Ja Jūs esat vairumtirgotājs, nodarbojieties ar mazumtirdzniecību vai arī esat ražotājs ar konkrētām vajadzībām (Jums ir nepieciešams regulāri lielos apjomos konkrētas preces, Jums nepieciešams tehniskais atbalsts, Jums ir svarīgs piegādes ātrums utt.) un Jūs plānojat iegādāties preces tieši pie mums, Jums būs nepieciešams ievērot sekojošus nosacījumus:

Pasūtījumi tiek pieņemti pa e-pastu.

Pasūtījumi, kas pieņemti līdz plkst. 14:00 tiek piegādāti Rīgā un pārējā Latvijas teritorijā nākamajā darba dienā.

Pasūtījumi, kas ir atsūtīti pēc plkst. 14:00, tiek apstrādāti un tiek nokomplektēti nākamajā darba dienā, bet tiek piegādāti  klientiem vēl vienu darba dienu vēlāk.

Preču piegāde Rīgas teritorijā notiek katru darba dienu.

Preču piegāde uz rajoniem arī notiek katru darba dienu un tiek piegādāta klientiem nākamajā darba dienā.

WAGO produkcija

Steidzamie Wago produkcijas pasūtījumi tiek pieņemti līdz plkst.10:00

Ja prece ir uz vietas noliktavā, tad tā Rīgas robežās tiek piegādāta tajā pašā dienā, bet nākošajā darba dienā pārējā Latvijas teritorijā.

Ja prece nav noliktavā Rīgā, tad ātrā piegāde maksā 20EUR par 1 kasti līdz 15kg. Pasūtījuma izpildes laiks 1-2 darba dienas.

Lielākā daļa preču ir noliktavā Vācijā, bet ātrā pasūtījuma gadījumā, ir nepieciešams pārbaudīt preces esamību.

Ar ātro piegādi var pasūtīt preci tikai pilnos iepakojumos.

Standarta pasūtījumos tiek pieļauta nepilnu iepakojumu piegāde, šajā gadījumā tiek piemērota papildmaksa 15EUR apmērā par katru nepilno iepakojumu.

Nestandarta pasūtījuma gadījumā, kas ir mazāks par 200EUR, tiek noteikta papildmaksa 6EUR.

Wago preču atgriešana ir pieļaujama tikai, ja ir neatvērts orģinālais rūpnīcas iepakojumos un precēm, kuras ir nopirktas ne senāk, kā pirms 3 mēnešiem.

Mēs nenodarbojamies ar mazumtirdzniecību.

Mēs nepieņemam maksājumus skaidrā naudā un ar bankas kartēm.

Mūsu partneri