Par mums

Kompāniju grupa INSTABALT darbojas visās trijās Baltijas valstīs un ir oficiālais pārstāvis kompānijām WAGO, BRENNENSTUHL, VILMA, KOPP, ELEKTRO-PLAST. 

Darbības veids – elektromateriālu vairumtirdzniecība.

Darbības sfēra sastāv no trīs virzieniem:

  1. Darbs ar elektromateriālu, celtniecības materiālu, sadzīves tehnikas un saimniecības preču  mazumtirdzniecības kompānijām. Piedāvātās produkcijas sortimentā ir visas preču pamatgrupas, kas nodrošina mazu un vidēju elektromateriālu veikalu nepieciešamību, lielus tirdzniecības tīklus. Galvenās preču pamatgrupas, elektroinstalācijas materiāli, sadzīvē un rūpniecībā izmantojamie pagarinātāji, gaismekļi, prožektori u.t.t.
  2. Darbs ar elektromateriālu vairumtirdzniecības kompānijām. Galvenie produkti šajā pircēju grupā ir WAGO savienojuma klemmes, profesionālie pagarinātāji un prožektori, slēdži un rozetes ar paaugstinātu aizsardzības klasi.
  3. Darbs ar sistēmu integratoriem, kuri darbojas ēku automatizācijas un ražošanas procesu sfērā, ražotājiem. Šajā grupā galvenais produkts ir Wago produkti un sistēmas.

Noliktavu atrašanās Tallinā, Rīgā un Viļņā ļauj operatīvi un elastīgi izpildīt jebkuru klienta pasūtījumu. Produkcijas sortimentā ir preces, kas ražotas Baltijas valstīs, Polijā, Ķīnā, Portugālē un Vācijā.

Mūsu darba specifika ir piedāvāt pilnu servisu mūsu klientiem, sākot ar individuālu produkcijas sortimenta noteikšanu katram klientam, līdz preces piegādei un stendu apkalpošanu tieši veikalos.

Izmantojot mūsu ilggadējo pieredzi elektrotehnisko preču tirdzniecībā mēs palīdzam saviem klientiem katrā valstī izvēlēties pareizo preču sortimentu. Kā arī piedāvājam mārketinga atbalstu un apmācam veikalu pārdevējus. 

Mēs vadām mācību seminārus par WAGO automātiku un izsniedzam atbilstošu sertifikātu pēc mācību beigām.

Baltijas valstu tirgū 25gadu laikā mēs esam ieguvuši lielu pieredzi darbā ar klientiem, kuru skaits pakāpeniski palielinās visās valstīs.

 

Vēsture:

1993. Izveidota firma DIGIRS RKF SIA, Rīga, Latvija. Galvenais darbības veids elektromateriālu importa, eksporta operācijas Baltijas valstīs.

1996. Izveidota firma RALF OŪ, Rapla, Igaunija, kura kļuva par vienu no galvenajiem instalācijas produkcijas tirgotājiem Igaunijas tirgū, ekskluzīvs kompānijas Kopp Elektrotechnik GmbH pārstāvis.

1999. Izveidota firma INSTABALT UAB, Viļņa, Lietuva. Galvenais firmas novirziens sadzīves un rūpniecībā izmantojamie pagarinātāji. Firma ir kompānijas Brennenstuhl GmbH ekskluzīvs pārstāvis.

2004. Firma RALF OŪ pārvieto savu noliktavu un biroju uz Tallinu, kas ļauj uzlabot klientu apkalpošanu Igaunijas galvaspilsētā, saglabājot aktīvu tirdzniecības politiku reģionos. 2004. Firma DIGIRS RKF SIA pārbrauc uz īpašumā esošo biroja – noliktavas kompleksu Rīgā, Vestienas ielā 14.

2004. Firmas RALF, DIGIRS un INSTABALT maina nosaukumus uz INSTABALT EESTI, LATVIA un LIT, kā rezultātā visas trīs kompānijas iegūst vienotu nosaukumu.

2005. Firma INSTABALT kļūst par oficialo Wago Kontakttechik GmbH izplatītāju Lietuvā un Latvijā.

2007. Kompānijas “INSTABALT EESTI” un “INSTABALT LATVIA” kļūst par VILMA ELECTRIC  oficiālajiem pārstāvjiem Igaunijā un Latvijā.

2010. INSTABALT grupa kļūst par Brennenstuhl Gmbh oficiālajiem izplatītāju Baltijas valstīs.

2014. INSTABALT Grupa sāk darbu Krievijas Federācijas  Kaļiņingradas apgabalā, kur tiek piegādāta WAGO produkcija.

2017. Kompānijas INSTABALT EESTI un INSTABALT LIT paplašina un uzlabo noliktavu platības un ofisa telpas.

 

Mūsu partneri